2009. aasta suvest tegutseb Velo klubi juures ka BMX-treeningrühm. Suvel harjutatakse Tähtvere puhkepargis asuval BMX rajal, talvel klubi sisehallis.

Tähtvere puhkepargi BMX rada on esimene rahvusvahelistele nõuetele vastav rada Eestis. See on andnud meile harukordse võimaluse selle ala arendamiseks. Õnneks on ka maailmatasemel spetsialistid meil lähedalt Lätist võtta ja nende abiga oleme sellel alal ka esimesed  sammud teinud. Ametlikuks rattapartneriks meie klubile esimesel aastal oli Tartus asuv Extreme Spordi kauplus, kelle antud ratastega me tööd alustasime. Tänaseks oleme saanud juba ise klubile osta mõned rattad ja meie kasvandikud saavad treeningutel neid kasutada. Harjutajate arv on pidevalt kasvanud ja tänaseks ulatub see juba 39 ratturini. Eestis on toimunud juba ka mitmed võistlused, millel oleme osalenud. Meie ratturid on võistelnud veel Lätis, Leedus ja Soomes. Tulemused on lootustandvad, eriti nooremates vanuseklassides. Sel hooajal õnnestus mitmel meie ratturil A-finaali jõuda ja medalivõitjad ei olnud enam kaugel. Kindlasti aitab tulemuste paranemisele kaasa selle aasta augustis täielikult valminud siserada (Pildil).