SK VELO

SK Velo asutati 1994. aastal Tartus. See oli esimene jalgrattaklubi Eestis, mis koondas oma ridadesse peale tippsportlaste ja algajate ka professionaalsest spordist loobunud sportlasi. Klubi prioriteediks on noortesport ja selline klubi struktuur on igati aidanud kaasa klubi liikmete sportlikule arengule. Klubi on aastatega kasvanud üheks suurimaks jalgrattaklubiks Eestis. 2009. aastast alustas Spordiklubi Velo BMX krossi arendamisega Eestis ja tänaseks päevaks on klubi liikmed saavutanud väga kõrgeid tulemusi juba ka rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt - 2019. aastal võitsid klubi liikmed 3. koht nii Maailma, kui ka Euroopa Meistrivõistlustelt.
Spordiklubi Velo rendib treeninguteks spordibaasi Tähtveres, kus treenib kokku üle 100 ratturi. Klubis töötab kolm kvalifitseeritud treenerit ja kaks juhendajat.