SK VELO

SK Velo asutati 1994. aastal Tartus. See oli esimene jalgrattaklubi Eestis, mis koondas oma ridadesse peale tippsportlaste ja algajate ka professionaalsest spordist loobunud sportlasi. Klubi prioriteediks on noortesport ja selline klubi struktuur on igati aidanud kaasa klubi liikmete sportlikule arengule. Klubi on aastatega kasvanud üheks suurimaks jalgrattaklubiks Eestis.

Koostöö erineva põlvkonna ratturite vahel on olnud tõhus ning toetanud just noorte sportlaste arengut. Meie klubist on välja kasvanud mitmed andekad sportlased, kes on erinevatel aegadel kuulunud ka Eesti Vabariigi koondvõistkonda. Aastatega on saavutatud hulgaliselt meistritiitleid ja auhinnalisi kohti nii noorte kui ka täiskasvanute Eesti Meistrivõistlustel. Edukalt on klubi liikmed võistelnud ka väljaspool Eestit ja toonud koju hulgaliselt auhinnalisi kohti.

SK Velo rendib treeninguteks kahte spordibaasi, kus treenib kokku üle 100 ratturi. Klubis töötab kaks kvalifitseeritud treenerit ja kaks juhendajat. Meie klubi jalgratturid võistlevad Eesti Jalgratturite Liidu kalendrivõistlustel, rahvaspordi- ja rahvusvahelistel võistlustel.

Klubi põhikiri

Klubi liikmeks astumise blankett