Karro Elva Talikrossil kolmas.

26.02.2012

 

 

Rattahooaja avaürituseks on juba aastaid traditsiooniliselt olnud Elva Talikross. Sellel laupäeval saigi teoks juba 39. Jalgratturite Talikrossi "Elva - 2012" esimene etapp. Velo ratturitest näitas seekord parimat tulemust Margus Karro (pildil), kes pidi alla vanduma vaid Tõnno Palmile Hawai Expressist ja Tarmo Mõttusele Haanja Rattaklubist ning saavutas Sen-2 vanuseklassis kolmanda koha. Pisut tagasihoidlikumate kohtadega pidid leppima meie Sen-3 vanuseklassi ratturid Margus Merisalu ja Peeter Parmask, kes olid vastavalt neljas ja viies.

Noorematest ratturitest pidi seekord haiguse tõttu eemale jääma Kersti Johanna Ojasild. Tubli esituse seevastu tegi tema vend, Joonatan Ojasild. Paar päeva enne võistlust oli ka tema osavõtt küsimärgi all, kuna ta tegi oma jalale tõsiselt viga. Võistluseelsel päeval aga võeti vastu otsus siiski osaleda ja poiss näitas ennast igati heast küljest. Kuigi jalg hakkas lõpus tunda andma, tegi Joonatan enda kohta igati tubli etteaste ja saavutas M-12 vanuseklassis kaheksanda koha.

Kuigi haigused on teinud viimasel ajal sportlaste hulgas laastamistööd, oli hulgaliselt osalejaid ja igati tore võidusõit. Osalejad jäid võistlusega igati rahule. Juba nädalapärast toimub samas Talikrossi teine etapp, mis on omakorda ka Eesti Meistrivõistlusteks Talikrossis.

 

 

Tagasi nimekirja