Parmask Eesti Meistrivõistlustel neljas, Ojasild viies.

25.07.2012

20. juulil sõideti Tallinna lähistel, Ülgasel Eesti Meistrivõistlused maastikukrossis. Rada paekarjääride vahel oli raske ja ilm palav. Sõitjaid oli omakorda jälle palju ja võistlus medalite pärast käis tuline.

Esimeses stardis olid vastamisi N-14 vanuseklassi tüdrukud. Sõita oli neil kaks 5,2 km. pikkust ringi. Sõidu kindel võitja oli Merili Sirvel Rakke Rattaklubist, kes läbis distantsi ajaga 34.30,8, mis teeb võitja keskmiseks kiiruseks 18,66. Teise koha saavutas Gerlin Tammoja Cosmose klubist ja kolmas oli Greta Savvest CFC Rattaklubist. Kersti Johanna Ojasild Velost (ülemisel pildil) sai viienda koha.

Seenior 3 vanuseklassi distants oli samuti kaks 5,2 km. pikkust ringi. Seenioride tempo oli pisut kiirem ja võitja, Aimur Uuk sai ajaks 29.39,5, mis teeb keskmiseks kiiruseks 21,73. Aimur Uuk esindab Hawaii Expressi Spordiklubi. Teise kohaga pidi seekord leppima Rakke Rattaklubi esindaja Toomas Tuuna, kolmas oli Peeter Tarvis Komo Rattaklubist. Pisut jäi seekord medalist puudu Peeter Parmaskil Velost (alumisel pildil). Kolmas koht oli täiesti saavutatav, aga rajal juhtub nii mõndagi ja seekord pidi Peeter siiski neljanda kohaga leppima.