Kersti Johanna Ojasild võitis Eesti Meistrivõistlustel trekisõidus hõbemedali.

03.08.2012

Sel nädalal toimusid Tallinnas Eesti Meistrivõistlused trekisõidus. Võistlused kestsid neli päeva ja kohal oli kogu Eesti rattaparemik.

N14 vanuseklassis anti medalid välja kolme päeva kokkuvõttes. Esimesel päeval toimus võistlus 200 m. lendstardis. Parima aja selles sõidus 16,52 sai Brita Ennok CFC rattaklubist, mis teeb keskmiseks kiiruseks 43,58 km.t. Teise koha saavutas tema klubikaaslane Greta Savvest, kes sai ajaks 16,66. Kolmas oli Kersti Johanna Ojasild Velost ajaga 17,40.

Teisel päeval sõideti 1 km. paigaltstardist. Parima aja sõitis siin välja Greta Savvest CFC spordiklubist ajaga 1.39,40, mis teeb keskmiseks kiiruseks 36,22 km.t. Teise koha saavutas sellel distantsil Kärt Lang Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist ajaga 1.41,78. Kolmas oli Kersti Johanna Ojasild Velost ajaga 1.42,28.

Kolmandal päeval oli distantsiks 1 ring. Parima tulemuse sõitis välja taas Greta Savvest ajaga 32,58. Talle vaid 39 sajandikuga kaotanud Kersti Johanna Ojasild (ülemisel pildil) sai teise koha ajaga 32,97. Kolmas oli sellel distantsil Brita Ennok ajaga 33,93.

Kolme päeva kokkuvõttes tuli Eesti meistriks Greta Savvest CFC rattaklubist. Hõbemedal kuulus Kersti Johanna Ojasillale Velost (keskmisel pildil) ja pronksmedal Brita Ennokile CFC rattaklubist.

Joonatan Ojasild (alumisel pildil) võistles sel aastal trekisõidus esmakordselt ja paremate hulka veel ei jõudnud. Küll sai ta aga võistlusest häid kogemusi ja näitab ennast kindlasti järgnevatel aastatel.