Kolm Velo ratturit Leedus BMX Balti Karikavõistluste II etapil poodiumil.

06.08.2012

Leedus peeti laupäeval BMX Balti Karikavõistluste II etapp. Kohal olid ka Velo ratturid ja sõitsid hästi. Ketlin Tekkel ja Olavi Mändre olid oma vanuseklassi võitjad, Veiko Tammiste kolmas.

Kuna G15-16 vanuseklassi naisvõistlejaid oli kohale tulnud vähe, pidi Ketlin võistlema naiste Eliitklassi võistlejatega. Ketlin saavutas naiste absoluutklassis  kolmanda koha, mis tähendas aga oma vanuseklassi võitu.

Cruiserite CR12+ vanuseklassi võitjaks krooniti lätlane Kristaps Ezitis, kolmas oli selles arvestuses Veiko Tammiste Velost. Cruiserite vanemas klassis, CR30+ võidutses aga Olavi Mändre.

Kõige nooremate poiste, B5-6 vanuseklassis tuli Leedu etapil võitjaks Eduard Bucinš. Rasmus Kiss Velost jäi seekord napilt poodiumilt välja ja pidi leppima neljanda kohaga.

Üks osavõturohkemaid vanuseklasse oli poiste B13-14 klass. Selle vanuseklassi võitjaks krooniti koduradadel võistelnud leedulane Gabrielius Pabijanskas. Velo rattur, Ardo Oks pidi seekord leppima 17. kohaga.

Väga tubli sõidu tegi B15-16 vanuseklassis aga Gregor Sprengk Velost. Gregor saavutas igati tubli 5. koha, mis näitab tema väga kiiret arengut ja tehtud tublit tööd hooaja ettevalmistuses. võitjaks tuli selles vanuseklassis Titas Girdvilis.

BMX ratturite hooaeg jätkub 11. augustil peetavate Tartu Linna Meistrivõistlustega Tähtvere Puhkepargis.

Tagasi nimekirja