Mihkel ja Risto lendavad ära Prantsusmaale.

02.02.2009

Mihkel ja Risto lendavad ära Prantsusmaale.

2008.a.meie klubi edukaim rattur Risto Raid sõidab sel hooajal Prantsusmaal klubis AC Pons-Gemozac. Samas klubis sõidavad eestlastest veel Martin Ilves ja Mikk Vaaks.Risto lendas ära Prantsusmaale jaanuari keskel ja tuleb tagasi aprillis,et teha ära Audenteses lõpueksamid.Aprillist kuni juuni lõpuni on Ristol plaanis võistelda Eestis ja minna Prantsusmaale tagasi peale Saaremaa Velotuuri ning Eesti Meistrivõistlusi.Eelmisel hooajal tegi Risto tublisid sõite Eesti koondisega,olles parim koondislane nii EM-il,kui MM-il.Parimaks tulemuseks oli aga Ristol kindlasti hõbemedal Eesti kriteeriumisõidu Meistrivõistlustel ja Elva etapi võitmine.Selleks hooajaks valmistumisel oli väike paus sügisel saadud trauma tõttu ja ÜKE maht kannatas selle tõttu.Muidu kulgeb ettevalmistus plaanipäraselt.

Prantsumaale lahkus ka teine meie rattur Mihkel Jüri. Mihkel sõitis möödunud hooajal Prantsuse klubis Team Europe pays de Ballots,mille koosseisus saavutas ka ühe võidu.Võit tuli II kat.sõidul Les Forges. Peale selle sai Mihkel veel kaks teist ja ühe kolmanda koha.Sügisel läbis Mihkel kohustusliku ajateenistuse. Sel hooajal sõidab Mihkel klubis Team Albert Bigot 79.Samas klubis sõidab eestlastest veel Esko Öpik. Klubi koosseisus on pooled prantslased ja pooled välismaalased.Mihkel treenib ka jaanuarist alates Prantsusmaal ja saabub tagasi Eestisse Saaremaa Velotuuriks.Peale Eesti Meistrivõistlusi aga jätkub hooaeg Prantsusmaal.