Elvas võisteldi talikrossis, meie parimana oli Margus Merisalu kolmas.

27.02.2013

Mitmed Velo ratturid tegid selle hooaja avastardi sel laupäeval Elvas, kus võisteldi talikrossis. 40. Jalgratturite Talikrossi võistlustel oli osavõtjaid rohkesti, Velo ratturitest oli parimana Margus Merisalu kolmas.

Võistlust alustasid aga kõige nooremad ratturid M/N 12 vanuseklassis, kellel oli kavas jooksudistants 800 meetrit. Endast mitu aastat vanemate ratturitega koos võistlema pidanud Miina Ojasild tegi väga südi võistluse ja jättis enda seljataha mitmed ratturid. Miina saavutas N 12 vanuseklassis igati tubli 10. koha.

Seenior 3 vanuseklassis oli võitjaks Aimur Uuk Hawaii Expressi spordiklubist, teine koht kuulus Toomas Tuunale Rakkest ja kolmas oli Margus Merisalu Velost. Peeter Parmask saavutas samas vanuseklassis 5. koha.

Seenior 2 vanuseklassis oli võitjaks Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubist, Margus Karro Velost saavutas 4. koha.

2. märtsil toimuvad samas Eesti Meistrivõistlused Talikrossis ja see võistlus oli heaks peaprooviks sellele.