Premium 7 Eraldistardi Karikasarja avaetapil Tartu SK Velo 1. võistkond kolmas.

25.04.2013

Kolmapäeval anti Kambjas avapauk Premium 7 Eraldistardi Kariasarjale. See sari on meie klubi ratturitele olnud väga edukas, kuna eelmisel aastal saavutati lausa kolmikvõit.

Esimesel etapil nii edukalt Velo ratturitel ei läinud. Võitjaks osutus juunioride klassi kuuluv Silver Mäoma Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist ajaga 15.44.5. Väga tuulist ilma arvestades on see päris hea tulemus ja võitja keskmiseks kiiruseks teeb see 40,02 km/t. Teise ja kolmanda koha hõivasid Rein Taaramäe Rattaklubi ratturid, Kaupo Kattai ning Vahur Valvas, aegadega vastavalt 15.56.4 ja 16.03.1. Neljas oli Kaarel Redi TÜASK-ist ajaga 16.30.2 ja viiendaks oli sellel etapil tõrjutud mullune sarja võitja, Priit Kasenõmm (pildil) Tartu Velost, ajaga 16.31.2. Oma vanuseklassis andis see aeg Priidule aga teise koha. Velo ratturitest sai veel Andres Kulbin ajaga 16.58.4 üheksanda koha, mis annab talle vanuseklassi, Seenior 2 teise koha, Peeter Parmask sai ajaga 17.54.7 kahekümne kolmanda koha ja oli vanuseklassi, Seenior 3 parim, Paul Lõiv ajaga 17.58.2 kahekümne neljas ja vanuseklassi Seenior 2 kolmas ning Aapo Rammo ajaga 21.16.4 seitsmekümne üheksas ja oma vanuseklassis andis see talle kolmanda koha. Meeskondlikus arvestuses juhib Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi esindusvõistkond, teisel kohal on Rein Taaramäe 1. võistkond ja kolmandal Tartu SK Velo 1. võistkond. Kokku sai Karikasarja avaetapil aja kirja täpselt 100 ratturit.