Uudiseid Prantsusmaalt

17.02.2009

Meie välisklubides sõitvad ratturid, Risto Raid ja Mihkel Jüri, on ennast klubides kenasti sisse seadnud ja käib põhja ladumine hooajaks.Ristol oli veebruari alguseks sõidetud 1200 kilomeetrit.Märtsi alguses alustatakse võistlemisega.Risto saab kaasa teha 4 - 5 võistlust ja siis tuleb tagasi Eestisse,et tegeleda kooli lõpetamisega.Sügisel saadud vigastus pole õnneks tunda andnud ja ettevalmistus kulgeb plaanipäraselt.Mihkel valmistub samuti usinasti hooajaks.Temal on juba 2500 kilomeetrit läbitud ja eelmise nädala lõpul pidid nad ka esimesel võistlusel kaasa tegema.Esimesed võistlused on ettevalmistava iseloomuga ja neilt mingit tulemust ei oodata.Mihkli võistluskalender on tihe ja klubi plaanide kohaselt Mihklil võistlustest vaba nädalat praktiliselt hooajal ei ole.Veebruari alguses tuli tal  ka kaks haiguspäeva sisse,aga see tema ettevalmistust oluliselt seganud ei ole.