Velo ratturid sügiskrossil Elvas ja Kambjas.

08.10.2013

Sügiskrosside sari saab lõpplahenduse juba järgmisel nädalavahetusel Tartus. Edukaimaks Velo ratturiks sügiskrossidel on olnud Miina Ojasild (1. pildil)

Elva 45. Sügiskrossil alustasid võistlust kõige nooremad tüdrukud ja poisid. N-10 vanuseklassis tuli võitjaks Viljandi tüdruk Elina Tasane Viljandi Rattaklubist. Miina Ojasild Tartu Velost finišeeris neljandana. 9-aastane tüdruk pidi sel aastal võistlema küll veel endast vanemate sõitjatega, kuid tegi tubli sõidu ja nii mõnigi poiss pidi tema paremust tunnistama.

Poiste M-12 vanuseklassis oli kindlaks võitjaks sarja üldliider, Anton Litvintsev Tallinna CFC Rattaklubist. Karl Lausing (2. pildil) Tartu Velost pidi leppima 26. kohaga.

Seenioride vanuseklassis sõitsid koos Seenior 2 - Seenior 7 vanuseklassi võistlejad ja see Peeter Parmaskile (3. pildil) erilisi võidulootusi ei andnud. Võitjaks oli seenioride klassis Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubist, Peeter Parmask lõpetas 5. kohaga.

4. Kambja Sügiskrossil alustasid võistlust taas kõige nooremad ja N-10 vanuseklassi võitjaks taas Elina Tasane Viljandi Rattaklubist. Miina Ojasild tegi küll taas korraliku sõidu, pidi lõpuks leppima siiski jälle 4. kohaga.

Poiste M-12 vanuseklassi võitjaks oli Georg Sarapuu CFC Rattaklubist. Karl Lausingule tuli sellelt etapilt 19. koht.

Seenioride sõidus oli jälle võidukas Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubist, Peeter Parmaskile sellelt etapilt 6. koht.