Klubi tähistas oma sünnipäeva.

10.12.2013

Pühapäeval tähistas Spordiklubi Velo juba oma 19.-ndat sünnipäeva. Sünnipäevapidu peeti baasis, mis on läbiteinud uuenduskuuri ja muutunud hubaseks kokkusaamiskohaks kõigile klubi liikmetele.

Peo alguses tehti kokkuvõte senistest saavutustest ja kuulutati välja selle aasta parimad ratturid. Parima noorratturi konkurents oli äärmiselt tihe. Arvesse võeti sportlikke tulemusi, konkurentsi - tihedust vanuseklassis ja arengut võrreldes eelmise hooajaga. Hooaja esimesel poolel saavutasid väga häid tulemusi Rico Suigussaar ja Mihkel Tiks, kelle hooaeg jäi aga mõlemal pooleli. Ricol oli see tingitud elukohavahetusest ja Mihklil saadud vigastusest. Arengut näitasid teisedki noorratturid, nagu Miina Ojasild, Lucas Lausing, Tõnis Mugra, vennad Sobkod, Mirjam Raun, Karl Lausing, jt. Hooajal võideti kokku 18 esikohta ja esikolmikusse kuulusid meie klubi noorratturid sel aastal 46 korral, mis on igati muljetavaldav number. Parimaks noorratturiks osutus aga 2013.a. hooajal Ardo Oks. Määravaks said just Ardo sõidud rahvusvahelistel võistlustel hooaja lõpus, kus ta tegi imelisi etteasteid ja näitas tõsist arenguhüpet oma vanuseklassis. Tagatipuks tegi Ardo sünnipäevapeo demonstratsioonesinemisel meie halli mitteametlikuks tippajaks täiesti uskumatu 13.32!!!

Täiskasvanute konkurentsis oli parima selgitamine pisut lihtsam, kuna Margus Merisalu tegi tõeliselt õnnestunud hooaja ja tema medalivõidud tiitlivõistlustelt teistele eriti võimalusi ei andnud. Märkimata ei saa jätta muidugi ka Margus Karro medalivõitu Talikrossi Meistrivõistlustelt, Kuldar Põdra kolmandat kohta Püha Loomaaia Velotuurilt, Paul Lõivu ja Peeter Parmaski häid sõite Premium 7 Eraldistardi Karikasarjas ning Priit Kasenõmme kokkuvõtte 2. kohta Premium 7 Eraldistardi Karikasarjas. Lisaks saavutasid Velo ratturid veel hulgaliselt klassivõite erinevatel võistlustel. Need on selleaastase võistlushooaja säravamad tulemused ja Spordiklubi Velo võib 2013.a. võistlushooajaga igati rahule jääda.

Kui parimad olid välja kuulutatud, räägiti veel pisut 2014.a. plaanidest ja siis demonstreerisid meie BMX ratturid oma oskusi sisehalli rajal. Peale seda suunduti ühistreeningule, milleks oli matk Jänese matkarajal.