Graig Milan Meriloo ja Miina Ojasild Läti Meistrivõistluste etapil kolmandad.

12.06.2014

Smiltenes sõideti juba kolmas Läti Meistrivõistluste etapp. Kohal olid ka Eesti BMX krossisõitjad ja sõitsid hästi. Koguni kaks Eesti ratturit sõitsid ennast esikolmikusse, mis Läti selle ala taset arvestades on igati tubli saavutus. Välisriikidest oli peale Eesti esindatud veel Leedu, Valgevene ja Venemaa ratturid, kohal taas ligi kolmsada võistlejat.

Noorimate tüdrukute konkurentsis saavutas taas etapivõidu selle ala suveräänne valitseja Liva Lizete Glazere Talava/VBSS spordiklubist. Meie rõõmuks suutis selles vanuseklassis ennast poodiumile sõita Miina Ojasild (pildil paremal) Tartu SK Velo spordiklubist.

Tüdrukute G15 vanuseklassis oli võitjaks kohalik rattur Vineta Petersone Si/Zi/Smiltene BJSS spordiklubist. Kersti Johanna Ojasild Tartu Ülikooli Akadeemilisest spordiklubist  saavutas 12. koha.

Poiste B8 vanuseklassi võitjaks tuli Edgars Langmanis Rigas Favorits/RRS spordiklubist. Tartu SK Velo poiss Tõnis Mugra saavutas selles vanuseklassis 11. koha.

Poiste B10 vanuseklassis võitis etapi Martinš Zadraks Marupe BMX klubist. Kolmanda koha saavutas selles vanuseklassis Graig Milan Meriloo Tallinnast.

Järgmine Läti Meistrivõistluste etapp sõidetakse juba eeloleval nädalavahetusel Madonas.