Vecpiebalga karikal eestlastele kolmas ja kaks neljandat kohta.

26.08.2014

Pühapäeval sõideti Lätis, Vecpiebalga krossirajal karikavõistlused, kus osalesid ka Eesti ratturid. Parima tulemuse sõitis eestlastest välja Tallinna poiss, Graig Milan Meriloo Elamusspordiklubist, kes poiste B10 vanuseklassis saavutas kolmanda koha. Võitjaks selles klassis oli Karlis Pedraudzis Talava/VBSS rattaklubist. Nooruke Tartu Velo rattur, Miina Ojasild (alumisel pildil) pidi seekord endast vanemate tüdrukutega rinda pistma ja esikolmikusse ei jõudnud. Tubli sõit andis talle aga neljanda koha, võitjaks selles vanuseklassis Liva Lizete Glazere Rigas Favorits/RRS rattaklubist. Poiste B8 vanuseklassis oli eestlastest rajal Tõnis Mugra (Tartu Velo), kes pidi seekord leppima B - finaaliga ja saavutas lõpuks 13.- nda koha. Võitjaks selles vanuseklassis oli Edgars Langmanis Rigas Favorits/RRS rattaklubist. Poiste B12 vanuseklassis võistles Karl Lausing (Tartu Velo) ja saavutas seal 9.- nda koha, võitjaks selles vanuseklaasis tuli Rolands Ritinš Ozoleni rattaklubist. Veel osales sellel võistlusel meie kiireim mees BMX-i rajal, Ardo Oks Tartu Velost (ülemisel pildil) ja saavutas B16 vanuseklassis 4.- nda koha. Võitja selles vanuseklassis oli Raitis Grundulis Mitavas Kumeli/Jelgavas BJSS rattaklubist. Kokku osales sellel võistlusel 144 ratturit ja lisaks eestlastele olid kohal ka Leedu ratturid.

BMX krossisõitjatel hakkab ka välishooaeg lõppema ja plaanis on veel osaleda vaid 6.- 7. septembril Valmieras toimuvatel võistlustel, millega tõmmatakse siis joon alla sellele hooajale, mis oli meie krossisõitjatele kahtlemata edukas.