Miina Ojasild juhib endiselt krossisarja "Sügis 2014"

30.09.2014

Jalgratturite sügissarjas, "Sügis 2014", on sõidetud juba 5 etappi ja endiselt juhib sarja N10 vanuseklassis Miina Ojasild Tartu Velost 51 punktiga, teisel kohal on Laura Lizete Sander Pärnu Kalevi Spordikoolist 49 punktiga.

Pühapäeval sõidetud Viljandi etapil saavutas Miina Ojasild teise koha, võitjaks selles vanuseklassis oli Laura Lizete Sander.

Poiste M10 vanuseklassis saavutas Lucas Lausing 12. koha, võitjaks oli selles vanuseklassis Toms Ustups Riia Rattakoolist. Kokkuvõttes juhib sarja M10 vanuseklassis Martin Krusemann CFC rattaklubist 136 punktiga, Lucas Lausing on 43 punktiga 16. kohal.

Poiste M12 vanuseklassis saavutas Karl Lausing igati tubli 5. koha ja hoiab kokkuvõttes 117 punktiga 7. kohta. Viljandi etapil oli selles vanuseklassis parim Madis Mihkels Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordikoolist, kokkuvõttes juhib sarja aga Joonas Kurits Rein Taaramäe Rattaklubist 157 punktiga.

Järgmine Sügissarja etapp jääb aga kahjuks Tartu Velo ratturitel sõitmata, kuna võisteldakse samal ajal Soomes BMX hooajalõpu võistlusel - 2nd annual Season Final@Pyöräkrossiparkki by BMX Helsinki.