A.Le.Coq. 20. Tartu Velo Tuur toimub 6.- 7. juunil Otepääl.

14.05.2015

6.- 7. juunil korraldab Spordiklubi Velo oma traditsioonilise Seenioride mitmepäevasõidu, seekord nimetusega A.Le.Coq. 20. Tartu Velo Tuur. Tegemist on juubelituuriga ja sellepärast on kavas see võistlus läbi viia pisut suurejoonelisemalt. Kavas on traditsioonilsed alad: proloog, grupisõit ja kriteerium. Seekord toimub võistlus Otepääl ja mõeldud on ka tõelistele harrastajatele, kelle kiirused ei ulatu ehk tipp-harrastajate tasemele. Nende jaoks on esmakordselt kavas moodustada Tervisegrupp. Sellel grupil mõõdetakse aega vaid proloogil ja ülejäänud distantsid sõidetakse ühtse grupina, sportliku elamuse saavad igatahes kõik. Võistluse meelelahutuslik osa toimub laupäeva õhtul ööklubis Come back ja sissepääs Tuuri särkides on tasuta, võistluse lõpetamine aga Veski Spordibaasis, kus peale autasustamise võimalik käia saunas ja keha kinnitada. Võistlejalitsentsi seekord ei nõuta, küll aga peaks tervisekindlustus igal osalejal olema. Rajal on muidugi ka meditsiiniteenistus.
Olete kõik oodatud A.Le.Coq. 20. Tartu Velo Tuurile.

Võistluse juhend