Risto kodus tagasi

13.04.2009

Juba üle nädala on kodus tagasi üks meie välisklubis sõitvaid rattureid,Risto Raid.Risto lendas Prantsusmaale 15.jaanuaril.Klubiks oli Ponsi linnas asuv A.PO.GE CYCLISTE.Kuigi klubi koosneb peamiselt prantsuse ratturitest,on klubisse  lisaks juurde võetud 3 välismaalast.Klubi rattureid juhendavad 2 treenerit.Selle klubi koosseisus tegi Risto 5 starti ja parimaks tulemuseks oli 8.koht.Sõidud olid küll rasked,aga Risto aktiivse sõiduga jäi klubi juhtkond rahule ning kutsus ta pärast Eesti Meistrivõistlusi Prantsusmaale tagasi,kus ta plaanide kohaselt võistleb hooaja lõpuni.Prantsusmaal sai Ristol sõidetud 5000 kilomeetrit,mis on heaks ettevalmistuseks sellele hooajale.Praegu tegeleb Risto kooli lõpetamiega Audenteses ning valmistub eksamiteks.Juuli alguseni võistleb Risto peamiselt Eestis.