Tartus toimus 14.08. Baltic Cup 2016 BMX krossis.

17.08.2016

Tartus toimusid sel nädalavahetusel taas Balti karikavõistlused BMX krossis. Osavõtjaid oli rohkesti ja riikidest olid esindatud Eesti, Läti, Leedu, Holland ja Belgia. Kuigi olid kohal mitmed nimekad ratturid välismaalt, jätkus mitmes vanuseklassis võidurõõmu ka Eesti ratturitele. Kogu öö sadas küll vihma, aga hommikuks oli ka ilmataat leebunud ja lasi ratturitel võistluse kena ilmaga ära sõita. Lõpuni seda ilma siiski ei jätkunud ja võidukarikad pidi vastu võtma juba niiskemates oludes, sõitjate võidurõõmu see muidugi ei vähendanud. Võitjad vanuseklasside kaupa olid:

B6 - Markus Vlassov  Tartu Velo

B7-8 - Sten Tristan Raid  Tartu Velo

G9-10 - Mirjam Raun  Rein Taaramäe Rattaklubi

B9-10 - Tõnis Mugra  Tartu Velo

G11-12 - Paula Kibare  Mitavas Kumeli

B11-12 - Augustas Baškis  Lietuva Dubysa

G13-14 - Veja Baškite  Lietuva Dubysa

B13-14 - Karl Lausing  Spordiklubi Airpark

Meeste Eliit - Siim Lepik  Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Cruiser - Egert Pani  Tartu Velo

Võistlushooaeg meie ratturitele jätkub nüüd välismaal. Järgmised võistlused meil toimuvad juba BMX krossi sisehallis ja algavad novembris.