Spordiklubi Velo pidas sünnipäeva, isa- poja sõidu võitsid Leokid.

07.12.2016

Spordiklubi Velo pidas oma sünnipäeva, 6. detsembril täitus klubil 22 aastat. Nagu spordiklubile kohane, tähistati ka sünnipäeva sportlikult. Enne sportimist meenutati  2016. aasta sportlikke tulemusi ja oli ka mida meenutada. Koguni 40 Velo ratturit sai möödunud hooajal kirja rahvusvahelise võistluse tulemuse, 4 ratturit võitis koguni 5 võistlust hooajal, Eesti Meistrivõistlustelt BMX krossis võideti 13 medalit - neist 5 kulda, Eesti Seenioride Meistrivõistlustelt võideti 8 medalit - neist 3 kulda, Eesti parimaks BMX krossiratturiks tunnistati Miina Ojasild, Eesti parimaks Seenior 5 vanuseklassi ratturiks tunnistati Margus Merisalu. Lisaks korraldati Eestis 14 BMX krossivõistlust, osaleti 32 välisvõistlusel ja korraldati 3 treeninglaagrit lätlasest peatreeneri Artis Žentinsiga. Klubi liikmete arv on pidevalt kasvanud ja hetkel kuulub klubisse 53 noorliiget ning 16 seeniori, lastega tegeleb 3 treenerit.

Pidu jätkus sportlikult ja isa- poja võistlusel osales koguni 15 võistlejapaari, oli ka ema-poja ning ema-tütre paare. Arvestus kõigil ühine ja võistlus oli pingeline. Iga võistleja sõitis 2 ajasõitu, millest arvesse läks parim. Pärast liideti isa-poja ajad kokku ja võitjaks krooniti Sebastian ning Tanel Leok. Ainult mõne sajandikuga kaotasid neile Karl- August ja Andres Kalk, kolmas paar oli Aaron Mattias ja Egert Pani.

Üritus sai meeleolukas ja lõppes tordisöömisega. Sellise suurepärase tordi valmistas klubile Ly Puri.