Karksi-Nuiast Velo klubi ratturitele kaks klassivõitu

11.05.2009

Laupäeval toimus Karksi-Nuias väga esindusliku koosseisuga Rattaralli.Osavõtjate hulgas oli Eesti ratturite paremik,eesotsas Jaan Kirsipuuga,kellele osutasid tugevat konkurentsi Läti profiratturid.Arvukalt oli sellel võistlusel esindatud ka Velo klubi.Velo ratturid sõitsid aktiivselt ja poolel maal oli Jaagup Vähi veel kõige kõrgemas konkurentsis esikahekümne hulgas.Siis aga purunes Jaagupi rattal tagumine kumm ja ta oli sunnitud jätkama teises grupis.Ebaõnne koges ka Risto Raid,kelle rattal samuti tagumine kumm purunes.Vihm ja tugev tuul tegid sõidu küll väga raskeks,kuid Velo ratturid näitasid taaskord,et on võimelised ka kõige kõrgemas konkurentsis kaasa lööma.Parimaks tulemuseks jäi seekord Risto Raidi 24.koht.Väga tubli sõidu tegi ka Martin Kukrus,kes viimasel ringil koos Ristoga teisest grupis jalga lasi ja 30.koha sai.Noore võidusõitja kohta kindlasti kordaminek.Velo ratturid saavutasid ka kaks klassivõitu.Raul Arula (pildil) oli parim Seenior 3 klassis ja Mihkel Kalja võitis M - 14 vanuseklassi.Üldse osales Karksi-Nuia Rattarallil 18 Velo klubi ratturit