Veloklubi pidas sünnipäevapidu.

08.12.2017

Veloklubil täitus 6. detsembril 23 aastat ja eile kogunes klubi sünnipäevapeole. Pidu algas meenutusega möödunud võistlushooajast ja oli ka mida meenutada - Eesti Meistrivõistlustelt võideti 22 medalit, neist 8 kuldset, tublid olid nii BMX krossiratturid, kui ka maantee ja krossiratturid. Need tulemused ei tulnud muidugi tühjalt kohalt, sest ettevalmistus hooajaks oli korralik ja tulemused räägivad ise enda eest. Klubi aasta parimate määramisel siiski raskusi ei tekkinud, sest nii noortest, kui täiskasvanutest eristusid parimad ratturid selgelt. Noortest oli sel aastal Veloklubi parimaks Sten Tristan Raid, kes saavutas Euroopa karikavõistluste etapil Prahas 3. koha, võitis Eesti Meistritiili ja oli parim ka Läti Meistrivõistlustel ning tunnistati Eesti Jalgratturite Liidu poolt selle hooaja parimaks noorratturiks. Parimaks ratturiks täiskasvanute hulgas kuulutati Margus Merisalu, kes võitis 2 meistrikulda ja ühe hõbemedali Eesti Meistrivõistlustelt ning tunnistati Eesti parimaks ratturiks Seenior 5 vanuseklassis. 

Et neid tulemusi saavutada, selles on suur osa ka meie toetajatel. Tänati toetajaid ja tunnustati neid väikese meenega. Meie toetajateks sellel hooajal olid: OÜ Novabuilders, Remax- Aaba Kinnisvara, OÜ Pasila, B&W Metall, Carpartner, Tartu Mill, Velotandem, Audiodisain, Atlante, Rattapood, Toomas Vask, ES Põhjakotkas ja Tartu Linnavalitsus.

Õhtu jätkus isa - poja võistlusega, kus mõlemad said sõita 2 ringi ajale, millest parimad läks arvesse. Võistlus oli pingeline ja ajavahed väikesed, võitjaks osutus Karl August ja Andres Kalk, kellele järgnesid Kristofer Raul ja Ly Puri ning Aaron Mattias ja Egert Pani.

Tagasi nimekirja