Tartus alustati Eesti karikavõistlustega ja selgitati välja Tartu Linna meistrid BMX krossis.

04.06.2018

Nädalavahetusel kogunesid Eesti parimad BMX krossiratturid Tartusse, et algust teha 2018. aasta Eesti karikavõistlustega ja selgitati välja Tartu Linna meistrid BMX krossis. Kohal olid veel külalisvõistlejad Lätist ja Soomest ning võistlus oli tuline, nagu ka ilm. Võistlust alustati noorematest vanuseklassidest ja esikolmikud Eesti karikavõistluste I etapil vanuseklasside kaupa olid:

B6 - 1. Kesteris Olivers  BMX Riga

       2. Paul Olbrei  Tartu SK Velo

       3. Robin Kiss  Airpark Spordiklubi

B7-8 - 1. Markus Vlassov  Tartu SK Velo

         2. Ervins Kulitis  Madona

         3. Jakob Maaten  Tartu SK Velo

G9-10 - 1. Ete Vapper  Airpark Spordiklubi

           2. Loviisa Ly Puri  Tartu SK Velo

           3. Paula Palmiste  Tartu SK Velo

B9-10 - 1. Oliver-Siim Simenson  Tartu SK Velo

           2. Rico Kandi  Tartu SK Velo

           3. Aaron Mattias Pani  Tartu SK Velo

B11-12 - 1. Tõnis Mugra  Tartu SK Velo

             2. Mikk Metsaots  Airpark Spordiklubi

             3. Joonas Vaikmäe  Tartu SK Velo

B13-14 - 1. Andris Roland Saar  Vooremaa Centrum

             2. Miina Ojasild (G14)  Tartu SK Velo

             3. Kristofer Raul Puri  Tartu SK Velo

B15-16 - 1. Karl Lausing  Airpark Spordiklubi

             2. Daniels Eglitis  Madona

             3. Martti Härmoja  Tartu SK Velo

Meeste Eliit - 1. Siim Lepik  TÜASK

                   2. Justs Lapins  Rigas Favorits

                   3. Ardo Oks  Tartu SK Velo

Cruiser - 1. Zaks Jaunbralis  Tukums

             2. Kaarel Maaten  Tartu SK Velo

             3. Andrus Mõttus  Tartu SK Velo

Pühapäeval selgitati välja parimad BMX ratturid Tartu Linna Meistrivõistlustel ja parimad ratturid vanuseklasside kaupa olid:

B6 - 1. Olivers Kesteris  BMX Riga

       2. Paul Olbrei  Tartu SK Velo

       3. Uvis Piliens  Mitavas Kumeli

G7-8 - 1. Paula Palmiste  Tartu SK Velo

          2. Melanija Cudare  Mitavas Kumeli

          3. Mirle-Neora Adusoo  Tartu SK Velo

B7-8 - 1. Jakob Maaten  Tartu SK Velo

          2. Ervins Kulitis  Madona

          3. Rommi Maidla  Airpark Spordiklubi

G9-10 - 1. Loviisa Ly Puri  Tartu SK Velo

           2. Ete Vapper  Airpark Spordiklubi

B9-10 - 1. Oliver-Siim Simenson  Tartu SK Velo

           2. Rodrigo Abols  Valmiera

           3. Rico Kandi  Tartu SK Velo

B11-12 - 1. Tõnis Mugra  Tartu SK Velo

             2. Kristers Davis Dambitis  Valmiera

             3. Oliver-Sten Saar  BMX Turku

B13-14 - 1. Andris Roland Saar  Vooremaa Centrum

             2. Kristofer Raul Puri  Tartu SK Velo

             3. Miina Ojasild (G14)  Tartu SK Velo

B15-16 - 1. Karl Lausing  Airpark Spordiklubi

             2. Martti Härmoja  Tartu SK Velo

            3. Andren Kaju  Airpark Spordiklubi

Meeste Eliit - 1. Siim Lepik  TÜASK

                   2. Ardo Oks  Tartu SK Velo

                   3. Anni Annama (G15)  Rein Taaramäe Rattaklubi

Cruiser - 1. Egert Pani  Tartu SK Velo

             2. Kaarel Maaten  Tartu SK Velo

             3. Andrus Mõttus  Tartu SK Velo

Järgmiseks võistluseks meie BMX krossiratturitele on Läti MV 4. etapp, mis sõidetakse Valmiera krossirajal, Tartus toimub järgmine võistlus aga 7.- 8. juulil, kui sõidetakse Eesti karikavõistluste 2. etapp ning selgitatakse välja Eesti Meistrid BMX krossis. Sel nädalal saame aga pöialt hoida Sten Tristan Raidile ja Ruudi Lumistele, kes võistlevad Bakuus peetavatel Maailmameistrivõistlustel.

 

 

 

 

Tagasi nimekirja