Eesti Meistrivõistlused BMX krossis olid meie klubile väga edukad!

09.07.2018

Pühapäeval toimunud Eesti Meistrivõistlused BMX krossis olid meie ratturitele väga edukad! Kuues vanuseklassis krooniti meie rattur Eesti Meistriks, esikolmikusse mahtus koguni 13 Velo ratturit! Meistrikulla võitsid Paul Olbrei, Jakob Maaten, Sten Tristan Raid, Tõnis Mugra, Miina Ojasild ja Ardo Oks. Võistlus näitas, et vorm oli ajastatud õigesti ja tähtsaimateks sõitudeks - Eesti Meistrivõistlused ja Euroopa Meistrivõistlused, on meie ratturid valmis. Teisipäeval sõidavad Jakob Maaten, Ruudi Lumiste, Sten Tristan Raid ja Joonas Vaikmäe Prantsusmaale, et osaleda selle aasta Euroopa Meistrivõistlustel, mis sõidetakse eeloleval nädalavahetusel Sarriansi krossirajal, meeskonnaga ühineb ka Eesti Rahvuskoondise peatreener Artis Žentins. See on selle hooaja viimane tähtsam võistlus ja peale seda ootab poisse väike puhkus, peale puhkust sõidetakse taas Lätimaale, kus 28.- 29.07. toimub Madona krossirajal Läti Meistrivõistluste 5. etapp.

Tagasi nimekirja