Tartu Velo Tuuri võitis Kalev Ints

14.06.2009

Täna lõppes Tartu Velo Tuur ja pakkus pärast aastatepikkust ootamist korraldajatele jälle ka rahulolu,kuna võit jäi seekord koju.Võistlus oli väga pingeline,sest enne viimast etappi lahutas liidrit kolmandast kohast ainult kolm sekundit.Viimasel  etapil  tähendas iga võidetud punkt aga ühte preemiasekundit,mis omakorda lahutati võistleja üldajast.See omakorda  pakkus kaasaelajatele tõelise maiuspala,kuna kogu tuuri võitja selgus alles lõpufinišis.Selle võitis Kalev Ints Tartu Velo klubist ja tagas sellega ka kogu 2009.a. Tartu Velo Tuuri üldvõidu.Teiseks jäi Virgo Neeme Hawai Expressist ning kolmandaks Kalev Vist CFC jalgrattaklubist.Autasustamine toimus Tartu Velo jalgrattabaasis (pildil).Kokkuvõtteks oli kogu sõit väga aktiivne ja kergelt ei antud ühtegi punkti,ega sekundit.Võistluse sportlik tase oli ka  väga kõrge ja on aastate jooksul muutunud  järjest professionaalsemaks.Võistlusel osalenud sportlased jäid võistlusega igati rahule ja lubasid osaleda ka järgmisel aastal.Aitäh kõigile võistluse toetajatele.