Risto Raid - 52.Saaremaa Velotuuri mäekuningas

06.07.2009

52.Saaremaa Velotuur osutus Velo klubile läbi aegade üheks edukamaks.Võistkond tervikuna oli võistluseks hästi valmistunud ja selle tõttu tuli ka korralik tulemus.Parima tulemuse eest hoolitses Risto Raid (pildil),kes võistluse pikimal etapil tegi väga head sõitu ja kindlustas endale Velotuuri kokkuvõttes mäekuninga tiitli.Ühel etapil sai rohelist mäekuninga särki kanda ka teine meie klubi liige,Mihkel Jüri.Lõppkokkuvõttes pidi  ta aga taanduma selles arvestuses 4.kohale.Arvestades meie klubi liidrite noorust,oli nende sõit igati muljetavaldav.Kiidusõnu väärivad kindlasti ka Martin Kukrus ja Jaagup Vähi,kes juba oma esimesel Saaremaa Velotuuril said lõpptulemuse kirja.Tervikuna võib meie meeskonna esinemisega igati rahule jääda.