Meie Seeniorid võitsid Eesti Meistrivõistlustelt 3 kulda!

01.07.2019

Meie Seeniorratturid olid selle aasta Eesti Meistrivõistlustel taas edukad - võideti 3 kuldmedalit ja 3 hõbemedalit! Medalid jagunesid üsna võrdselt kolme ratturi vahel, kes kõik võitsid nii kuld, kui hõbemedali. Eraldistardiga sõidus startisid Seenior 5 klassis meilt 3 ratturit: Raul Arula võitis ajaga 20.30, teise koha saavutas Toomas Viigipuu ajaga 20.31 ja seitsmenda koha Margus Merisalu ajaga 21.49. Aapo Rammo võitis Seenior 6 vanuseklassis ajaga 22.36. Seenior 4 vanuseklassis startinud Raoul Johanson pidi võistluse kahjuks katkestama.

Grupisõidus startis meie klubist sama seltskond ja siin olid meie ratturite kohad: Seenior 5 vanuseklassis tuli Eesti Meistriks Toomas Viigipuu ajaga 39.40, teise koha saavutas Raul Arula kaotusega võitjale 1.22 ja 7. koha Margus Merisalu, kaotust võitjale 2.05. Seenior 6 vanuseklassis startinud Aapo Rammo pidi seekord leppima hõbemedaliga. Seenior 4 vanuseklassis startinud Raoul Johanson jäi seekord võitjast maha 19.16 ja pidi leppima 82. kohaga.

Tagasi nimekirja