Eesti Meister 2009 - Mihkel Jüri

09.07.2009

 

 

2009.a.Eesti Meistrivõistlused osutusid  meie klubile edukaks.Eraldistardiga sõidus tuli Eesti Meistriks Mihkel Jüri (pildil) U - 23 vanuseklassis.Head taset näitas ka Risto Raid,kes nii eraldistardiga sõidus kui ka grupisõidus saavutas 4.koha.M - 14 vanuseklassis sõitis Mihkel Kalja ennast väga raskel grupisõidu rajal pronksmedalile.Kuna Viljandi võistlustrassid on alati väga rasked,siis igasugune juhuslikkus neil trassidel on praktiliselt välistatud ja võidab tugevaim.See lisab kaalu meie poiste headele tulemustele ja näitab,et ollakse õigel teel.Favoriidiks olid ka meie õrnema soo esindajad,Janelle Uibokand ja Tea Lang,kuid tõsine kukkumine esimesel ringil tõmbas nende võimalustele kriipsu peale.Tublit sõitu tegi veel Villu Jõgi.Tema sõit oli muljetavaldav just sõidu lõpuosas,kahjuks olid favoriidid selleks ajaks juba kõik võimalused enda kasuks pööranud.Tugevas konkurentsis siiski 9.koht.Seenioride parimana oli Raul Arula üldjärjestuses 14.Oma vanuseklassis tähendas see aga mäekõrgust ülekaalu.Kuldmedal Seenior 3 vanuseklassis.

Hetkel on meie parimad,Mihkel Jüri ja Risto Raid juba Prantsusmaal ning jätkavad võistlemist oma välisklubi eest.Kodumaale on neid tagasi oodata alles sügisel.Kindlasti kuuleme nende sõitudest ja võitudest ka välismaal.

Tagasi nimekirja