Haapsalu Rallil Kalev Ints esikümnes.

26.08.2009

 

 

Pühapäeval toimus Haapsalu Rattaralli.Sõideti 95 kilomeetrine ring Haapsalu lähistel.Võistlejate koosseis oli jällegi esinduslik.Meie parimatele pakkusid konkurentsi Läti ratturid,kes saabusid võistluste stardipaika lausa helikopteriga.See tekitas stardis küll veidi elevust,aga võistlusel neid eriti ei aidanud,kuna esimeste hulka neist keegi ei jõudnud.Võistluse võitis jällegi Jaan Kirsipuu.Koos Kirsipuuga õnnestus peagrupil eest ära sõita ka Velo ratturil Kalev Intsul.Tubli sõidu eest talle auhinnaline 10.koht.Oma vanuseklassis oli ta teineTeised meie ratturid lõpetasid peagrupis.Oma vanuseklassi võitu võis tähistada taas Raul Arula Margus Merisalu ees,samuti oli Tea Lang naiste arvestuses teine.

Võistluse lõpuosas juhtus meie klubi jaoks ka üks ebameeldiv intsident.Pisut vähem,kui 10 kilomeetrit jäi sõita,kui toimus kukkumine.Ühe kaasvõistleja kaasabil haakusid Martin Kukruse ja Andres Kulbini rattad nii tugevasti kokku,et kukkumine oli vältimatu.Kukrusel purunes kallis ratas,kuid Kulbinil läks veel õnnetumalt.Nimelt rangluu murru tõttu on temal selle hooaja sõidud sõidetud.

Tagasi nimekirja