Tartu Meistrivõistlustelt Velo klubile 20 medalit

30.08.2009

Selle aasta Tartu linna meistrivõistlused osutusid Velo klubile väga edukaks.Võideti 20 medalit,neist 7 meistrikulda.Edukaimateks osutusid Kalev Ints ja Margus Merisalu kahe kuldmedaliga.Grupisõidus lõpetasid Kalev Ints ja Paul Lõiv lausa kaksikvõiduga (pildil).Janelle Uibokand võitis N-18 vanuseklassi grupisõidu ja oli eraldistardiga sõidus teine.Martin Kukrus saavutas meeste U-23 vanuseklassis nii eraldistardis,kui grupisõidus kolmanda koha.Võidukad olid veel Kersti Johanna Ojasild N-12 vanuseklassi eraldistardiga sõidus ja Peip Reedi Seenior 2 vanuseklassi grupisõidus.Medalivõitjad olid veel Salme Ojasild N-12 vanuseklassi eraldistardis,Kristo Kukrus M-12 vanuseklassi eraldistardis,Taivo Kraus Seenior 2 vanuseklassi eraldistardis,Nikolai Fjodorov Seenior 3 vanuseklassi eraldistardis ja grupisõidus,Mihkel Kalja M-14 vanuseklassi grupisõidus,Tea Lang naiste eliitklassi grupisõidus,Villu Jõgi M-16 vanuseklassi grupisõidus ja Veiko Lopman M-18 vanuseklassi grupisõidus.Tartu Velo oli selle aasta Tartu meistrivõistlustel  ka kõige arvukama koosseisuga klubi.