Tea Lang Tallinna Rattaralli kolmas naine,Jaagup Vähi esikümnes.

07.09.2009

Pühapäeval sõideti 26.Tallinna Rattaralli,kus arvukalt oli esindatud ka Tartu Velo klubi.Vihmasajus alanud võidusõit ei meelitanud just osalema ja oli ka loobujaid.Võistlusdistantsi pikkus oli 78 km. ja tuulevaikus ning  lauge trass eest äraminekuks erilisi võimalusi ei andnud.Aktiivselt sõitsid küll Jaagup Vähi ja Kalev Ints,aga tuli siiski leppida grupifinišiga.Enne finišit said võistlejad kaela veel tugeva paduvihma ja finišiheitlus nõudis väga head rattavalitsemist.Kuigi Jaagup Vähi sõitis finišikurvis rajalt välja,saavutas ta ikkagi meie parimana 9.koha,Kalev Ints oli 14.Veiko Lopman ja Martin Kukrus pidid aga kukkumise tõttu leppima tagasihoidlikumate kohtadega.Tubli sõidu tegi Tea Lang (pildil),kes oma klassis tuli kolmandaks.

Selle võistlusega tõmmati ka joon alla maanteehooajale,mis Velo klubile osutus väga edukaks.Sellel aastal ootavad ees veel maastikurattasõidud.11.oktoobril korraldab Tartu Velo klubi Tartu Linna Meistrivõistlused krossis.Kogu rattahooaeg lõpeb aga 24.oktoobril Otepää krossiga.