Talvelaager toimus Haanjas ja Otepääl.

11.01.2010

2.jaanuari hommikul sõitsid Velo klubi ratturid Haanjasse,Mäe-Kääraku Spordibaasi laagrisse.Treeningplaani kohaselt oli kavas tõsine töö ära teha ja sellega saadi ka hakkama.Kuigi esimestel päevadel kimbutas treenijaid päris korralik pakane ja treeningplaani tuli korrigeerida,tuli enamusel 8 päevaga üle 36 tunni treeningmahtu.Selle hulgas oli ka üks puhkepäev.Hommikupoolsed treeningud toimusid suusarajal ja kestsid 4 tundi,õhtupoolikul mängiti valgustatud uisuväljakul hokit,mis kestis koos väljaku puhastamisega 2-3 tundi.Treeniti küll väga aktiivselt,aga poisid pidasid väga hästi vastu.Oli ainult üks haigestuja,kelleks oli ainuke õrnema soo esindaja Janelle.Ta kurtis ühel hommikul kerget kurguvalu ja pidi 2 päeva treeningutest loobuma.Haanja laagrist võtsid osa M-16,M-18 ja U-23 vanuseklassi ratturid ning N-18 vanuseklassi kuuluv Janelle Uibokand.Laager õnnestus ja oli heaks etapiks hooaja ettevalmistuses.Pildile on jäänud viimased lahkujad talvelaagrist.

Nooremad klubiliikmed olid laagris Otepääl,Veski Spordibaasis koos treener Harald Osjametsaga.