Linnalaager

22.03.2010

Päike käib juba kõrgelt ja rattahooaeg algamas.Maanteed on kuivad ja käib usin kilomeetrite kogumine. Seoses sellega korraldas klubi Tartus koolivaheaja linnalaagri.Eelnevatel aastatel oleme selle laagri korraldanud Otepääl,Veski Spordibaasis,aga seoses laagri maksumuse tuntava tõusuga loobusid mitmed klubiliikmed sellest ja otsustasimegi linnalaagri kasuks.Igal asjal on aga kaks poolt ja tänu linnalaagrile saavad treeningutel osaleda ka mitmed seeniorid.Laagriga on plaanis sõita 9 päevaga üle tuhande kilomeetri,kui ilmataat ei sunni meid korrektuure treengplaanis tegema.Osa klubiliikmeid lahkub pärast laagrit Mallorcale.Hetkel treenivad Jaagup Vähi ja Martin Kukrus juba Mallorca kuuma päikese all.Treeningplaani kohaselt tuleb neil 25 päevaga sõita 2600 km.,mis on väga tõsine töö,kuna osa treeninguid toimub mägedes.Seni on kõik sujunud plaanipäraselt.