Avavõistluse parim oli Villu Jõgi.

10.04.2010

Kuna Tallinnas toimuma pidanud kriteeriumivõistlus jäi ära,korraldas Veloklubi Ülenurme - Külitse teel eraldistardiga sõidu.See oli ka maanteehooaja avavõistluseks.Järgmisel laupäeval sõidetakse Saaremaal juba Eesti Meistrivõistluste etapp ja võistlusmomenti oli sõitjatele hädasti vaja.Osavõtjaid palju polnud,sest alles järgmisel nädalal saabub Mallorcalt suur osa meie klubi rattureid.

Distantsi pikkuseks oli 5 km. ja seisusekohaselt sõitis parima aja välja Audentese Spordikoolis õppiv juunior Villu Jõgi.Tema aeg oli 7.50 ja ta edestas juba U-23 vanuseklassi kuuluvat Veko Lopmanit tervelt 37 sekundiga.Lopman jagas teist kohta aga meile konkurentsi pakkunud "Dünamo" spordiklubi esindaja,Aivar Lehtmaaga.

Nooremas vanuserühmas näitas parimat aega Gregor Põldvere.Tema aega oli 9.34 ja ta edestas Roger Jurmanit 22 sekundiga.Kolmas oli aga nooruke Kristo Kukrus,kellelt aeg 10.02 oli Rogerist kehvem ainult 6 sekundit.

Pärast võistlust suundusid ratturid pikemale treeningule algavaks hooajaks kilomeetrid koguma.Vanemal grupil oli kavas sõita üle 100 km.