Risto Raid ja Mihkel Jüri stardivad Tallinn - Tartu GP-l ja Tartu GP-l

27.05.2010

 

28.mail toimuval Tallinn - Tartu GP-l ja 29.mail toimuval Tartu GP-l stardivad Eesti koondise koosseisus ka Risto Raid ja Mihkel Jüri.Risto koduseid sõite arvestades,võib homme oodata temalt korralikku esitust.Arvestada tuleb muidugi sellega,et nii Risto,kui Mihkel on veel U-23 vanuseklassis ja võistlejate koosseis on esinduslik.Osa võtavad riikide rahvuskoondised ja profimeeskonnad.

Mihkel oli Prantsusmaal aasta algusest peale hädas tervisega.Praeguseks on terviseprobleemid peaaegu möödas ja vorm samuti tõusuteel.Kahjuks lubab ilmateade aga jahedat ja vihmast ilma,mis Mihklile just eriti meeltmööda ei ole.Tal on sellise ilmaga raske ennast korralikult käima saada ja see võib homsele sõidule ka negatiivselt mõjuda.

Ristol on läinud sellel aastal kõik plaanipäraselt ja seda on näha olnud ka viimastes sõitudes.Selleks võistluseks on Risto hästi valmistunud.Enne kojutulekut oli Ristol Prantsusmaal raskem treeningperiood ja pärast Tartu Rattarallit on tal plaanis puhkus.

Kerge puhkus on plaanis ka Mihklil ja järgmine võistlus on nii Ristol,kui Mihklil peale Tartu Rattarallit Saaremaa Velotuur.

Tallinn - Tartu GP finišeerib orienteeruvalt 15.30 Aura keskuse ees.29.05. toimuv Tartu GP stardib samas 13.30 ja orienteeruv finiš on samas 17.50. Kõik on oodatud omadele kaasa elama.

 

Tagasi nimekirja