Tartu Rattarallil kaks vanuseklassi võitjat Velost.

03.06.2010

Spordiklubi Velo oli Tartu Rattarallil üks arvukama koosseisuga klubi ja kahel klubiliikmel oli asja ka poodiumile.Võidukad olid Tea Lang N40 ja Nikolai Fjodorov M55 vanuseklassis.Klubiliikmete heast sõidutasemest annab märku see,et suurem osa mahtus lõpuprotokollis esimese 200 - 300 lõpetaja hulka.Tugeva koosseisuga rallil on see kindlasti hea näitaja.Toreda sõidu tegi juunioride klassi kuuluv Villu Jõgi.Elva -Tartu lõigul dikteeris võidusõitu Valgevene koondis ja kiirus eriti alla 60 km. tunnis ei langenud.Seda hinnatavam on Villu sõit,kes pidi juunioride ülekandega sellise kiiruse juures grupis püsima ja sai sellega hakkama.Jaagup Vähi aga sõitis Otepäält alates pooltühja kummiga lõpuni,sest rattavahetus oleks tähendanud kindlat grupist mahajäämist. Tehnilisi probleeme oli õnneks meie klubi liikmetel vähe ja peale joogivarude täiendamise tehnilise abi autode juurde asja polnud.Tehniline abi oli meie klubi liikmetele kindlustatud sel aastal nelja autoga pikal distantsil ja ühe autoga lühemal maal.

Tagasi nimekirja