Võru V Rattarallil Velo ratturitele 4 klassivõitu.Mihkel Kalja võitis lühema distantsi.

22.08.2010

Võru V Rattarallil oli Velo klubi esindatud väga arvuka koosseisuga.60 km.distantsil võitis sõidu Mihkel Kalja.Tubli sõidu tegid sellel distantsil ka teised Velo ratturid.Gregor Põldvere saavutas 8.koha, Kristo Kukrus,kes kuulub veel M-12 vanuseklassi,sai üldarvestuses 14.koha ning Raul Volmer oli 15. Noortelt võidusõitjatelt igatahes väga tubli esitus.Samal distantsil saavutas Tõnu Ingermann Seenior 2 vanuseklassis 3. koha ja Aapo Rammo Seenior 3 vanuseklassis 2. koha.

Pikemal võistlusmaal tegid Velo ratturid väga aktiivset sõitu ja kuulusid pidevalt jooksikute hulka. Peagrupist õnnestus siiski ainult üks äraminek ja selles kahjuks meie sõitjaid polnud. Edukad olid meie ratturid aga oma vanuseklassides. Naiste N-18 vanuseklassis võitis Janelle Uibokand Kristel Koorti ees. Seenior naiste arvestuses võidutses aga Pirje Koll. Seenior 3 vanuseklassis saavutasid Velo ratturid kaksikvõidu. Võitja oli seekord Margus Merisalu Nikolai Fjodorovi ees. Vladimir Katin oli selles klassis neljas ja kolmanda koha kaotas ta finišis vaid ühe sekundiga. Kokkuvõttes võib meie ratturite sõiduga igati rahule jääda,sest püstitatud eesmärgid said täidetud ja võistlus täitis igati oma koha.