Kristo Kukrus võitis Tartus,Mihkel Kalja Elvas.

11.10.2010

Tartu Meistrivõistlused krossis toimusid Raadi liivakarjääris.Kohe võistluspäeva esimeses stardis saavutasid Velo ratturid kaksikvõidu.Sellega said hakkama Kristo Kukrus ja Jürgen Ernits.Neil õnnestus kodurajal koht kätte näidata sel aastal erilises hoos olevale elvalasele Siim Lepikule.Karl-Mattias Võso sai 8.koha ja väga hea sõidu teinud Paul Parts oli 9.

M-14 vanuseklassis oli üheks sõidu favoriidiks Mihkel Kalja.Start õnnestus Mihklil suurepäraselt ja stardisirge lõpus võitles ta parima positsiooni eest koos tallinlase Ekke-Kaur Vosmaniga.Väike vääratus põhjustas aga päris tõsise kukkumise ja sõitu tuli jätkata viimaselt positsioonilt.Mõne ringi jooksul jõudis Mihkel küll teisele positsioonile,liider oli aga selleks ajaks jõudnud püüdmatusse kaugusesse.Siiski tubli teine koht Tartu Meistrivõistlustelt.Roger Jurman sai 17.koha,Raul Volmer sai 20.koha ja Gregor Põldvere 21.koha.M-18 vanuseklassis said kaksikvõidu CFC ratturid Karl Juudas ja Krister Raudsepp.Villu Jõgi pidi leppima 8.kohaga.N-18 vanuseklassis sai Janelle Uibokand 4.koha,seenior 2 vanuseklassis Marko Vilipson 5.koha ja seenior 3 vanuseklassis Nikolai Fjodorov 3.koha.

Tartumaa Meistrivõistlustel Elvas ei suunud kodurajal sõitnud Siim Lepikust M-12 vanuseklassis keegi jagu saada.Velo ratturid,Jürgen Ernits ja Kristo Kukrus olid 2. ja 3.Karl-Mattias Võso sai7.koha,Patrik Org sai 28.koha ja tehniliste probleemidega kimpus olnud Paul Parts pidi leppima 30.kohaga.

M-14 vanuseklassis võitis Mihkel Kalja,kes seekord ei andnud mingit sõnaõigust tallinlasele,Ekke-Kaur Vosmanile.Gregor Põldvere sai 18.koha,Roger Jurman sai 21. ja Raul Volmer 22.koha.

Naised võistlesid Elvas ainult absoluutklassis ja muidu N-18 vanuseklassis võistlev Janelle Uibokand saavutas naiste absoluutklassis 4.koha. M-18 vanuseklassis võitis pärnakas Timmo Jeret.Villu Jõgi oli juunioridest 7. Meeste absoluutklassis sai Martin Kukrus 10.koha. Seenioridel samuti vanuseklasse eraldi ei arvestatud ja neilgi tuli võistelda absoluutklassis.Margus Karro oli meie parimana 5.(Sen 1),Ain Lubi sai 8.koha (Sen 1) ja Nikolai Fjodorov saavutas 9.koha (Sen 3).Marko Vilipson pidi võistluse katkestama.