5 Velo ratturit esikolmikus, Kersti-Johanna Ojasild võitis.

27.02.2011

Hooaeg avati traditsiooniliselt Elvas juba 38.Jalgratturite Talikrossiga " Elva 2011". Noortel oli kavas vaid jooks, alates juunioride vanuseklassist võisteldi ratastel. Haiguse tõttu jäid küll mitmed meie ratturid võistlusest eemale, aga sellegipoolest oli Velo esindus üks arvukamaid. Rõõmu saime tunda juba esimeses stardis, kus N-12 vanuseklassis võitis Kersti-Johanna Ojasild. Järgmises stardis oli meie edukaimaks Kristo Kukrus, kes M-14 vanuseklassi poiste hulgas sai 5.koha. Kolmandas stardis saavutas Mihkel Kalja M-16 vanuseklassis samuti 5.koha. Samas stardis olid ka N-18 vanuseklassi tüdrukud ja meie rõõmuks saavutas Heleriin Pirson selles arvestuses 2.koha. Neljandas stardis olid seeniorid, kellest 2 minutit hiljem startis N-Eliit klass. Seenior 1 vanuseklassis oli meie parimana Margus Karro 3. ja Ain Lubi 6. Seenior 3 vanuseklassis saavutas Margus Merisalu 3.koha. Naiste eliitklassis koges Janelle Uibokand küll sportlikku ebaõnne, saavutas aga siiski tubli 4.koha. Viimases, kõige pikemas sõidus startisid koos M.Eliit, MU-23 ja M-18 vanuseklass. Hea stardi tegi siin Martin Kukrus. Ta kuulus kogu sõidu vältel parimate hulka ja saavutas lõpuks MU-23 vanuseklassis tubli 2.koha. Veiko Lopman lõpetas samas vanuseklassis 7.kohaga.

Järgmisel nädalavahetusel sõidetakse samal rajal Eesti Meistrivõistlused Talikrossis.