Eesti Meistrivõistlustelt kaks pronksmedalit.

31.03.2011

 

 

Märtsi alguspäevadel sõideti Elvas Eesti Meistrivõistlused Talikrossis. Meie parimatena saavutasid Mihkel Kalja ja Heleriin Pirson kolmanda koha.

Võistlust alustasid N-12 vanuseklassi tüdrukud ja selles vanuseklassis jäi taas võitmatuks Kersti-Johanna Ojasild. Nende vanuseklassile aga Eesti Meistrivõistlusi ei korraldata ja nii tuli leppida lihtsalt võiduga Talikrossi kahe etapi kokkuvõttes. Järgmisena võistlesid M-14 vanuseklassi poisid ja selles oli meie parimana Roger Jurman kümnes. Esimest aastat M-16 vanuseklassis võistlev Mihkel Kalja saavutas kolmanda koha. Esimesel Talikrossi etapil väga head sõitu näidanud Janelle Uibokand aga sel etapil sellist hoogu sisse ei saanud ja pidi naiste Eliitklassis leppima üheksanda kohaga. Pronksmedal tuli meile aga N-18 vanuseklassis ja sellega sai hakkama Heleriin Pirson. Meesjuunioride vanuseklassis valmistus oma sõiduks väga põhjalikult Villu Jõgi. Kahjuks jäi ta aga starti hiljaks ja pidi selles sõidus leppima alles 25. kohaga. Seenioride vanuseklassis sõitis Margus Karro Seenior 1 arvestuses ennast kuuendaks, Margus Merisalu oli Seenior 3 vanuseklassis viies. Pisut jäi medalist puudu Mihkel Jüril, kes meeste Eliitklassis oli neljas Jaagup Vähi ees. U-23 vanuseklassis tuli Veiko Lopman üheteistkümnendale kohale.

Talikrossi kahe etapi kokkuvõttes olid meie parimad: Võitja Kersti-Johanna Ojasild N-12, teine koht Mihkel Kalja M-16, teine koht Heleriin Pirson N-18, kolmas koht Margus Karro Seenior 1, neljas koht Margus Merisalu Seenior 3, Neljas koht Mihkel Jüri M-Eliit, viies koht Jaagup Vähi M-Eliit, kuues koht Janelle Uibokand N-Eliit, seitsmes koht Martin Kukrus U-23, kaheksas koht Veiko Lopman U-23.

Tagasi nimekirja