8. Tartu Talvised karikavõistlused said rõõmsa lõpu!

19.03.2019

Pühapäeval sai V etapiga läbi 8. Tartu Linna Talviste karikavõistluste sari BMX krossis. Kõigis vanuseklassides polnud asjad veel sugugi selged ja sellepärast sai ka viimane etapp võitluslik. Arvesse läks viiest etapist neli ja sellepärast muutus edetabel nii mitmeski vanuseklassis. V etapi parimad ajasõitudes olid:

B6 - Sixten Kals Tartu Velo ajaga 20,20

B7-8 - Jakob Maaten Tartu Velo ajaga 17,01

B9-10 - Ruudi Lumiste TÜASK ajaga 15,62

G11-12 - Loviisa Ly Puri Tartu Velo ajaga 16,72

B11-12 - Joonas Vaikmäe Tartu Velo ajaga

B13-14 - Kristofer Raul Puri Tartu Velo ajaga 13,94

G15-16 - Miina Ojasild Tartu Velo ajaga 15,30

B15-16 - Martti Härmoja Tartu Velo ajaga 13,59

JM - Risto Loorits Vooremaa Centrum ajaga 13,95

EM - Ardo Oks Peloton ajaga 13,70

Cruiser - Egert Pani Tartu Velo ajaga 15,84

Pühapäeval sõideti etapi kohtadele ja siin olid parimad:

B6 - Sixten Kals Tartu Velo

B7-8 - Jakob Maaten Tartu Velo

B9-10 - Ruudi Lumiste TÜASK

G11-12 - Paula Palmiste Tartu Velo

B11-12 - Oskar Lehto TÜASK

B13-14 - Kristofer Raul Puri Tartu Velo

G15-16 - Miina Ojasild Tartu Velo

B15-16 - Martti Härmoja Tartu Velo

JM - Risto Loorits Vooremaa Centrum

EM - Ardo Oks Peloton

Cruiser - Egert Pani

8. Tartu Linna Talviste karikavõistluste parimad viie etapi kokkuvõttes olid:

B6 - 1. Sixten Kals Tartu Velo

       2. Oskar Kruus TÜASK

B7-8 - 1. Jakob Maaten Tartu Velo

          2. Ottomar Saag Viljandi Rattaklubi

          3. Jesper Varep Tartu Velo

B9-10 - 1. Ruudi Lumiste TÜASK

           2. Abolins Sandijs Silvas Zikeri

           3. Markus Vlassov Tartu Velo

G11-12 - 1. Paula Palmiste Tartu Velo

              2. Loviisa Ly Puri Tartu Velo

              3. Elis Maarja Aardevälja Vooremaa Centrum

B11-12 - 1. Joonas Vaikmäe Tartu Velo

             2. Oskar Lehto TÜASK

             3. Uko Rasmus Luht Tartu Velo

B13-14 - 1. Tõnis Mugra Tartu Velo

             2. Kristofer Raul Puri Tartu Velo

             3. Martti Lenzius Vooremaa Centrum

G15-16 - 1. Mirjam Raun TÜASK

              2. Miina Ojasild Tartu Velo

B15-16 - 1. Martti Härmoja Tartu Velo

             2. Tauri Toom Viljandi Rattaklubi

             3. Andris Roland Saar Vooremaa Centrum

JM - 1. Risto Loorits Vooremaa Centrum

       2. Paul Mikk Viljandi Rattaklubi

       3. Riin Kalme Vooremaa Centrum

EM - 1. Ardo Oks Peloton

       2. Rivo Varep Tartu Velo

       3. Ly Puri Tartu Velo

Cruiser - 1. Egert Pani Tartu Velo

             2. Andrus Mõttus Tartu Velo

             3. Kaarel Maaten Tartu Velo

Võistlused said seekord eriti rõõmsa lõpu, kuna lisaks karikatele ja medalitele said osavõtjad väga rikkalike auhinnakottide omanikuks, mida aitasid täita meie võistluse peasponsor Remax-Aaba kinnisvara ja entusiastlik lapsevanem Ly Puri, suured tänusõnad muidugi ka Tartu Linnavalitsusele.

Sellega sai siis talvine karikasari läbi ja meie parimad ratturid stardivad juba 30. märtsil Itaalias, Verona krossirajal, kus toimuvad Euroopa karikavõistluste 1. ja 2. etapp.

 

Tagasi nimekirja