Tartus selgusid Eesti Meistrid ja krooniti Balti karikavõitjad.

07.08.2019

Tartus lõppesid selle aasta Eesti Noorte Meistrivõistlused ja pühapäeval selgitati välja Balti karikavõistluste võitjad. Eesti Noorte Meistrivõistlused olid sellel aastal jagatud neljaks etapiks ja igal võistlejal läks arvesse kolme parema etapi tulemus. Mõnes vanuseklassis oli võitja enne viimast etappi juba ka teada, suurem osa pidi siiski hea tulemuse saavutamiseks tõsiselt pingutama.

Laupäeval alustati võistlust siis traditsiooniliselt kõige noorematest vanuseklassidest ja parimad omavanustest olid:

B6 - 1. Ever Richard Rannamets Airpark Spordiklubi

2. Sixten Kals Tartu SK Velo

3. Lukas Mikk-Kirsme Peloton

B7-8 - 1. Jakob Maaten Tartu SK Velo

2. (G7-8) Paula Palmiste Tartu SK Velo

3. Ottomar Saag Viljandi Rattaklubi

B9-10 - 1. Ruudi Lumiste TÜASK

2. Markus Mõttus Tartu SK Velo

3. Konrad Kasemaa Airpark Spordiklubi

G11-12 - 1. Ete Vapper Airpark Spordiklubi

2. Loviisa Ly Puri Tartu SK Velo

3. Elis Maarja Aardevälja Vooremaa Centrum

B11-12 - 1. Sten Tristan Raid TÜASK

2. Oskar Lehto TÜASK

3. Uko Rasmus Luht Tartu SK Velo

B13-14 - 1. Tõnis Mugra Tartu SK Velo

2. Kristofer Raul Puri Tartu SK Velo

3. Rasmus Kiss TÜASK

G15-16 - 1. Anni Annama Rein Taaramäe Rattaklubi

2. Merilyn Sarikas Viljandi Rattaklubi

3. Kirke Reier Viljandi Rattaklubi

B15-16 - 1. Martti Härmoja Tartu SK Velo

2. Jekabs Kalnins Silvas Zikeri

3. Janmar Reiljan Vooremaa Centrum

Meeste Eliitklass ja Cruiserid võistlesid Eesti karikavõistluste arvestuses:

Mehed-Eliit - 1. Karl Lausing Airpark Spordiklubi

2. Risto Loorits Vooremaa Centrum

3. Rihard Koll Vooremaa Cetrum

Cruiser - 1. Andrus Mõttus

Kolme etapi kokkuvõttes olid Eesti Meistrivõistluse parimad:

B6 - 1. Sixten Kals Tartu SK Velo

2. Ever Richard Rannamets Airpark Spordiklubi

3. Martti Lepik Peloton

B7-8 - 1. Jakob Maaten Tartu SK Velo

2. (G7-8) Paula Palmiste Tartu SK Velo

3. Ottomar Saag Viljandi Rattaklubi

B9-10 - 1. Ruudi Lumiste TÜASK

2. Marten Looväli Airpark Spordiklubi

3. Markus Mõttus Tartu SK Velo

G11-12 - 1. Ete Vapper Airpark Spordiklubi

2. Loviisa Ly Puri Tartu SK Velo

3. Mirle-Neora Adusoo Peloton

B11-12 - 1. Sten Tristan Raid TÜASK

2. Oskar Lehto TÜASK

3. Joonas Vaikmäe Tartu SK Velo

B13-14 - 1. Tõnis Mugra Tartu SK Velo

2. Kristofer Raul Puri Tartu SK Velo

3. Rasmus Kiss TÜASK

G15-16 - 1. Anni Annama Rein Taaramäe Rattaklubi

2. Mirjam Raun TÜASK

3. Merilyn Sarikas Viljandi Rattaklubi

B15-16 - 1. Martti Härmoja Tartu SK Velo

2. Janmar Reiljan Vooremaa Centrum

3. Tauri Toom Viljandi Rattaklubi

Pühapäeval startisid meie BMX krossiratturid Balti karikavõistlustel ja siin olid parimad:

B7-8 - 1. (G7-8) Paula Palmiste Tartu SK Velo

2. Jesper Varep Tartu SK Velo

3. Ever Righard Rannamets Airpark Spordiklubi

B9-10 - 1. Markus Mõttus Tartu SK Velo

2. Trevor Uiga Airpark Spordiklubi

3. Heron Helemets Tartu SK Velo

G11-12 - 1. Loviisa Ly Puri Tartu SK Velo

2. Elis Maarja Aardevälja Vooremaa Centrum

3. Mirle-Neora Adusoo Peloton

B11-12 - 1. Joonas Vaikmäe Tartu SK Velo

2. Uko Rasmus Luht Tartu SK Velo

3. Luukas Lajal Airpark Spordiklubi

B13-14 - 1. Tõnis Mugra Tartu SK Velo

2. Kristofer Raul Puri Tartu SK Velo

3. Mikk Metsaots Airpark Spordiklubi

Meeste Eliit - 1. Martti Härmoja Tartu SK Velo

2. Risto Loorits Vooremaa Cetrum

3. Andris Roland Saar Vooremaa Cetrum

Järgmine võistlus meie BMX krossiratturitele on Balti Mere karikavõistlused, mis sõidetakse juba järgmisel nädalavahetusel Tallinnas, SPOT of Tallinn Spordikeskuse BMX krossirajal.

Tagasi nimekirja