TARTU LINNA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED JALGRATTASPORDIS
ERALDISTARDIGA SÕIT
Aovere - Räpina maantee
29. august 2008
Finišiprotokoll





















Korraldaja: Tartu Spordiklubi Velo






Distants 5 km







Klass: N-12
Võitja keskmine kiirus: 28,75 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 103 Lang Mae 19960204 TYS 0:10:26 18

2 101 Varblane Kärolin EST19960812 VRK 0:10:45 9 0:00:19
3 104 Varblane Reelika EST19981116 VRK 0:12:19 27 0:01:53











Klass: M-12
Võitja keskmine kiirus: 33,13 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 127 Vahtra Norman EST19961123 TAM 0:09:03 28

2 155 Kalja Mihkel EST19960311 VEL 0:09:06 70 0:00:03
3 125 Tasane Jaanus EST19960725 VRK 0:09:51 98 0:00:48
4 157 Reisenbuk Erik EST19970430 KJK 0:10:21 89 0:01:18
5 156 Johanson Kristjan EST19970426 VRK 0:10:22 90 0:01:19
6 158 Treimuth Karl EST19960922 VRK 0:10:32 61 0:01:29
7 123 Toom Reio EST19970120 VRK 0:10:40 80 0:01:37
8 130 Kivistik Kaspar EST19970506 VRK 0:12:59 21 0:03:56











Distants 10 km







Klass: N-14
Võitja keskmine kiirus: 32,47 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 2 Lepik Sirje EST19950914 TYS 0:18:28 59

2 1 Oinus Margot EST19950317 TYS 0:19:20 30 0:00:52
3 3 Mekk Laura-Brit EST19950820 TYS 0:20:40 24 0:02:12











Klass: M-14
Võitja keskmine kiirus: 36,58 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 19 Vahtra Verner EST19940112 TAM 0:16:24 4

2 20 Sepa Sander EST19940224 TAM 0:16:26 96 0:00:02
3 4 Redi Kaarel EST19950414 TYS 0:16:45 87 0:00:21
4 48 Vaine Taivo EST19940403 VRK 0:18:26 1 0:02:02
5 6 Vahtra Vahur EST19950106 TYS 0:18:32 25 0:02:08
6 5 Mäoma Silver EST19950414 TYS 0:18:33 34 0:02:09
7 49 Vaidem Josten EST19940823 VRK 0:18:41 54 0:02:17
8 37 Pikk Ragnar EST19940927 VEL 0:19:00 26 0:02:36
9 36 Harkmann Janis EST19950310 VEL 0:19:09 56 0:02:45
10 21 Vaikmäe Fredy EST19940916 TAM 0:19:18 41 0:02:54
11 76 Kirsipuu Gustav 19950424 VEL 0:21:03 89 0:04:39
12 38 Põldoja Martin EST19940827 VEL 0:21:44 63 0:05:20











Klass: N-16
Võitja keskmine kiirus: 33,65 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 7 Redi Karin EST19930327 TYS 0:17:49 71

2 35 Arro Liis- Grete EST19920114 KJK 0:17:56 13 0:00:07











Klass: M-16
Võitja keskmine kiirus: 39,13 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 9 Rebane Henry EST19930421 TYS 0:15:20 8

2 39 Jõgi Villu EST19930416 VEL 0:15:42 46 0:00:22
3 23 Laas Martin EST19930915 TAM 0:15:53 57 0:00:33
4 10 Kuusma Maikel EST19930803 TYS 0:16:07 12 0:00:47
5 42 Kõnd Rainer EST19930509 VEL 0:16:07 56 0:00:47
6 8 Parv Oliver EST19920409 TYS 0:16:11 4 0:00:51
7 68 Tootsi Mikk EST19921109 VRK 0:16:15 65 0:00:55
8 24 Pikkuus Aavo Patrick EST19921027 TAM 0:16:36 61 0:01:16
9 41 Aida Sergei EST19930310 VEL 0:16:48 13 0:01:28
10 31 Veltbach Risto EST19930730 KJK 0:17:22 40 0:02:02
11 43 Vuks Gert EST19920527 VEL 0:18:21 2 0:03:01











Klass: N-18
Võitja keskmine kiirus: 35,63 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj

1 11 Arus Hanna-Karoline EST19911214 TYS 0:16:50 27












Klass: M-18
Võitja keskmine kiirus: 42,37 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 32 Jõgi Joonas EST19911030 CFC 0:14:09 65

2 46 Raid Risto EST19900626 VEL 0:14:15 78 0:00:06
3 34 Heinrand Kristjan EST19901213 CFC 0:14:16 60 0:00:07
4 13 Leppik Gabriel EST19900203 TYS 0:14:32 95 0:00:23
5.-6. 69 Välk Martti EST19910103 VRK 0:14:34 46 0:00:25
5.-6. 25 Puhm Reijo EST19900202 TAM 0:14:34 46 0:00:25
7 45 Kukrus Martin EST19901207 VEL 0:14:48 36 0:00:39
8 71 Paas Markus EST19910101 VRK 0:14:49 36 0:00:40
9 12 Utar Ardy EST19901103 TYS 0:14:55 48 0:00:46
10 73 Kivistik Kristjan EST19910926 VRK 0:15:04 12 0:00:55
11 72 Vaaks Ats EST19910517 VRK 0:15:19 31 0:01:10
12 70 Holtsmann Marko EST19910516 VRK 0:15:29 4 0:01:20
13 14 Miilmann Rauno EST19910529 TYS 0:15:49 76 0:01:40
14 44 Lopman Veiko EST19911103 VEL 0:17:14 18 0:03:05

33 Piirisild Ekke EST19900517 CFC Katk.













Klass: U-23
Võitja keskmine kiirus: 42,21 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 74 Vaaks Mikk EST19880121 VRK 0:14:12 84

2 26 Puhm Steven EST19861015 TAM 0:14:39 80 0:00:27
3 15 Lood Illar EST19881030 TYS 0:15:21 11 0:01:09
4 16 Randma Kristjan EST19860306 TYS 0:15:31 27 0:01:19
5 47 Vähi Jaagup EST19860614 VEL 0:15:33 20 0:01:21











Klass: Sport
Võitja keskmine kiirus: 38,09 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 56 Verbu Jaano 19850320 HWX 0:15:45 21

2 55 Juronen Pertti 19830114 HWX 0:15:52 19 0:00:07
3 57 Vestmann Rain EST19810327 PRO 0:16:02 13 0:00:17











Klass: Sen-1
Võitja keskmine kiirus: 41,31 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 59 Ints Kalev EST19740612 VEL 0:14:31 53

2 61 Kulbin Andres EST19701030 VEL 0:14:34 84 0:00:03
3 50 Kasenõmm Priit EST19750225 TYS 0:14:37 2 0:00:06
4 60 Karro Margus EST19720414 VEL 0:15:37 30 0:01:06











Klass: Sen-2
Võitja keskmine kiirus: 40,27 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 51 Tamm Tõiv EST19610711 TYS 0:14:53 93

2 52 Utar Urmas EST19670330 TYS 0:14:58 52 0:00:05
3 53 Kukk Martin 19681227 Era 0:16:27 43 0:01:34

62 Lehtmaa Aivar EST19630606 VEL Ei start



40 Reedi Teet EST19640518 HRK Ei start



63 Viigipuu Toomas EST19591216 VEL Ei start













Klass: Sen-3
Võitja keskmine kiirus: 35,91 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 65 Merisalu Margus EST19551023 VEL 0:16:42 51

2 64 Fjodorov Nikolai EST19551211 VEL 0:17:09 63 0:00:27

66 Arula Raul EST19580204 VEL Ei start













Klass: Sen-4
Võitja keskmine kiirus: 35,71 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj

1 67 Treufeldt Ülo EST19461227 RAT 0:16:48 24












Klass: N-Eliit
Võitja keskmine kiirus: 34,24 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 30 Kurgjärv Jaanika EST19880623 TAM 0:17:31 40

2 29 Põvvat Reili EST19890510 TAM 0:18:20 93 0:00:49











Klass: M-Eliit
Võitja keskmine kiirus: 43,41 km/h

Koht Nr. Nimi Eesnimi UCI kood Klubi Tulemus Saj Kaotus
1 17 Austa Caspar EST19820128 TYS 0:13:49 36

2 28 Valvas Vahur EST19810727 TAM 0:14:37 90 0:00:48
3 18 Põvvat Rainer EST19850722 TYS 0:14:46 59 0:00:57
4 27 Kargu Oskari EST19760408 TAM 0:15:04 77 0:01:15