Tartu Velo Tuur


11.-13. juuni 2010












GRUPISÕIT   46 km












Korraldaja: Tartu SK Velo
12.juuni 2010.








võitja kiirus 41,2 km/h








Preemiasek.
Koht Nr. Perekonnanimi, eesnimi Võistluskl. Klubi Aeg Vahe-finiš Finiš Lõplik aeg
1 10 Kopli Tarmo M-Sen 1 Hawaii Express 1:07:01 0:00:01 0:00:10 1:06:50
2 31 Ints Kalev M-Sen 1 Tartu SK Velo 1:07:01 0:00:03 0:00:04 1:06:54
3 60 Kirsipuu Toomas M-Sen 2 CFC 1:07:01
0:00:06 1:06:55
4 63 Vist Kalev M-Sen 2 CFC 1:07:01 0:00:02
1:06:59
5 13 Sander Marek M-Sen 1 Tartu SK Velo 1:07:01


6 57 Fuchs Urmo M-Sen 1 Tartu SK Velo 1:07:08


7 32 Kelk Indrek M-Sen 2 Arctic Sport Club 1:07:21


8 37 Linkgreim Jaanus M-Sen 1 Kalevi JK 1:07:21


9 1 Suun Riho M-Sen 3 CFC 1:07:21


10 49 Lõiv Paul M-Sen 1 Tartu SK Velo 1:07:21


11 40 Kuldmäe Toivo M-Sen 2 Püha Loomaaed 1:07:21


12-19 5 Neemela Kurmo M-Sen 2 Dünamo 1:07:21


12-19 7 Dedov Peeter M-Sport A&T SK 1:07:21


12-19 9 Kattai Kaupo M-Sen 1 Dünamo 1:07:21


12-19 27 Ando Indrek M-Sen 1 Spordipartner 1:07:21


12-19 39 Kulbin Andres M-Sen 2 Tartu SK Velo 1:07:21


12-19 46 Pärn Paavo M-Sen 1 Spordipartner 1:07:21


12-19 53 Toots Valdis M-Sen 1 Dünamo 1:07:21


12-19 61 Neeme Virgo M-Sen 1 Hawaii Express 1:07:21


20 42 Vaga Merko M-Sport Raplamaa RK Komo 1:08:27


21 16 Bogdanov Andrei M-Sport Narva SK Energia 1:08:27


22 15 Laaneots Tiit M-Sen 2 Tartu SK Velo 1:08:27


23 36 Fjodorov Nikolai M-Sen 3 Tartu SK Velo 1:08:27


24 33 Merisalu Margus M-Sen 3 Tartu SK Velo 1:08:27


25 30 Taaler Taikki M-Sport Erasõitjad 1:08:27


26-32 8 Lubi Ain M-Sen 1 Tartu SK Velo 1:08:27


26-32 26 Karro Margus M-Sen 1 Tartu SK Velo 1:08:27


26-32 47 Hion Lars-Erik M-Sen 1 Tartu SK Velo 1:08:27


26-32 48 Krela Jaan M-Sen 2 Dünamo 1:08:27


26-32 54 Press Toomas M-Sport Erasõitjad 1:08:27


26-32 55 Kodanik Gerd M-Sport CC-Staap 1:08:27


26-32 100 Arula Raul M-Sen 3 Tartu SK Velo 1:08:27


33 25 Usin Risto M-Sport CC-Staap 1:08:40


34 12 Illingworth Adam M-Sport CC-Staap 1:08:44


35-37 29 Vestmann Rain M-Sport Dünamo 1:09:23


35-37 38 Pogodin Dmitri M-Sen 1 Narva SK Energia 1:09:23


35-37 41 Käsi Marko M-Sen 1 Tartu SK Velo 1:09:23


38 50 Usin Rando M-Sport CC-Staap 1:09:31


39 34 Reedi Teet M-Sen 2 Haanja RK 1:09:54


40 3 Murd Aivar M-Sen 2 Püha Loomaaed 1:09:54


41 59 Verliin Raino M-Sen 1 Tartu SK Velo 1:11:43


42 51 Ailt Priit M-Sport Hawaii Express 1:12:29


43 58 Rattur Rajko M-Sport Haanja RK 1:12:47


44 56 Lehtmaa Aivar M-Sen 2 Dünamo 1:14:57


45-47 18 Jukk Jorgen M-Sport CC-Staap 1:15:15


45-47 20 Tootsi Tarmo M-Sport CC-Staap 1:15:15


45-47 64 Nanits Mait M-Sen 2 Tartu SK Velo 1:15:15


48-50 6 Vähi Erkki M-Sport Tartu SK Velo 1:20:00


48-50 23 Kraus Taivo M-Sen 2 Hawaii Express 1:20:00


48-50 35 Prükkel Jaanus M-Sen 2 Kalevi JK 1:20:00


51 2 Nõu Mart M-Sen 3 Tartu SK Velo 1:20:00



11 Reedi Peip M-Sen 2 Tartu SK Velo katk



19 Baškirov Igor M-Sen 1 Tartu SK Velo katk



43 Teras Andres M-Sport Tartu SK Velo katk



44 Mändoja Innar M-Sen 1 CC-Staap katk



65 Juronen Pertti M-Sport Hawaii Express katk



4 Morjakov Andrei M-Sen 1 Tartu SK Velo ei start



14 Püvi Margus M-Sen 2 Hawaii Express ei start



21 Kaasma Kaido M-Sen 2 Püha Loomaaed ei start












Karistused







nr.30 12.1.040 lg 7 riietumine reeglite vastaselt trahv 50.-EEK tasuda enne  kolmandat starti





peasekretärile



nr. 51, 34,32, 53 suuline hoiatus kaetud numbriga sõitmise eest